ukr eng

Українське товариство фінансових аналітиків

effas_logo.png

УТФА визнана EFFAS (European Federation of Financial Analysts Societies) і підтримує постійний контакт з Федерацією EFFAS.

EFFAS (Європейська федерація товариств фінансових аналітиків) – впливова міжнародна організація, яка об'єднує понад 14 тисяч професіоналів з 19 країн Європи. Створена в 1961 році EFFAS сьогодні залишається однією з ключових організацій, яка підтримує професійні стандарти для фінансових аналітиків країн ЄС.

 

ACIIA_Logo-peq.png

Заснована у 2000 році ACIIA це міжнародна асоціація для організацій, які об'єднують інвестиційних професіоналів, представлених більш ніж 100 000 портфельних менеджерів, аналітиків, інвестиційних радників і менеджерів фондів по всьому світу. Роль ACIIA підтримку міжнародно-визнаної кваліфікації CIIA (Сертифіковані міжнародні інвестиційні аналітики).

 

faa_logo.png

Асоціація фінансових аналітиків Літви (FAA) була заснована в 1999 році як неприбуткова організація. Сьогодні FAA об'єднує інвестиційних менеджерів, аналітиків, фінансових директорів, менеджерів фінансових інститутів і приватних компаній. Взаємодія FAA і УТФА здійснюється відповідно до меморандуму підписаного між двома організаціями.

 

УТФА проводить активну комунікаційну політику в галузі міжнародного співробітництва. З 2005 року за активного сприяння УТФА в Україні проходила серія конференцій, спрямованих на створення умов для залучення капіталу в Україну. У конференціях брали участь представники таких відомих організацій як: Arzinger, Baker & McKenzie, Baker Tilly Ukraine, Deutsche Bank, Deutsche Börse, Credit Suisse Securities, ЄБРР, Freshfields Bruckhaus Deringer, Hong Kong Exchanges & Clearing, International Monetary Fund, Luxembourg Stock Exchange, NYSE Euronext, Noerr, PricewaterhouseCoopers, Singapore Exchange, SIX Swiss Exchange, Warsaw Stock Exchange і інші.

 

УТФА, як неприбуткова організація, завжди відкрита для спілкування і для проектів з усіма іноземними партнерами, якщо їх діяльність спрямована на розвиток бізнесу в Україні.